Access Bars®

Metoda Access Bars® Vám změní život.

Budete se po ní cítit jako znovuzrození. Váš život bude plynout hladce a začnou se dít zázraky. Jen je třeba si tuto možnost dovolit. Jelikož jen Vy sami můžete svůj život změnit nehledě na ostatní. Z života odejde vše, na co jste připraveni, aby z Vašeho života skutečně odešlo a co už Vám neslouží. Každé sezení může uvolnit až několik let staré omezení ve Vašem životě.

Stanu se Vaším průvodcem a pomocníkem při této proměně.

Terapii Access Bars® vřele doporučuji také v těhotenství. Budoucí maminky jsou plné emocí a obav z toho, jak zvládnou porod a zda budou dobrými matkami atd. Z okolí jim přichází informace o bolestivém, dlouhém porodu a o namáhavé práci s narozeným miminkem. Tomu společně můžeme předejít, abyste si mohli těhotenství užívat v klidu a pohodě. Těhotné ženy, které pravidelně dochází na terapii, prožívají své těhotenství jednodušeji a příjemněji, porod je kratší a jejich těla se hojí rychleji.

Už po první terapii pocítíte velkou úlevu. Věci, které se Vás dotýkaly a ubližovaly Vám, jako by najednou zmizely. Co se nemohlo hnout z místa, je v pohybu. Budete se cítit klidněji a vyrovnaněji a především si začnete vážit sami sebe a svých potřeb.

Z vlastní zkušenosti doporučuji měsíční terapii. Jedná se o 4 terapie. Změny jsou po této dlouhodobé terapii dynamičtější.

Délka terapie se pohybuje od 60 do 90 minut.